O hotelu

Hotel SKI se skládá z hlavní budovy hotelu a bungalovů. Jeho celková kapacita vč. přistýlek je 183 lůžek. Naše hosty zajisté potěší také wellness centrum, které se nachází přímo v hlavní budově hotelu.

V prostorách hotelu je kongresový sál s kapacitou až 210 míst. V kongresového sálu nabízíme možnost pořádání firemních akcí, seminářů, kongresů, workshopů a přednášek. Prostory jsou také ideální pro pořádání různých slavnostních hostin jako svatba nebo oslava narozenin, kterou rádi připravíme i pro nejmenší hosty.

Ihned v sousedství hotelu naleznete sportovní areál Vysočina Aréna nebo Harusův kopec, který potěší všechny milovníky sportů. 

Fotogalerie

Nakoukněte do našeho hotelu

hotelovy balkonhotel
aktuality-min.jpg

Aktuality

Novinky z našeho hotelu

13. 11. 2021 Aktuální COVID opatřeníPřed vstupem do provozovny ubytovacích služeb musíte splnit minimálně jednu z následujících podmínek:Zjistit více
4. 11. 2021 Uzavření restaurace pro veřejnost od 1.11.2021Vážení hosté,vzhledem k platným vládním opatřením jsme se rozhodli uzavřít od 1.11. 2021 naši restauraci pro veřejnost. Restaurace tak bude fungovat pouze pro ubytované hosty nebo vám jídlo a pití rádi nabídneme s sebou. Pevně věříme, že pro vás restauraci opět brzo znovu otevřeme.Zjistit více
Zobrazit všechny aktuality

Sportovní vyžití

Milovníkům lyžařského sportu není snad ani třeba představovat Nové Město na Moravě. Toto nejvýznamnější lyžařské středisko Vysočiny má za sebou již více než stoletou tradici lyžování.

Od roku 1934 se zde každoročně pořádá známý závod Zlatá lyže Českomoravské vrchoviny, který se od počátku 80. let téměř pravidelně stává součástí Světového poháru v běhu na lyžích.

Vedle standardních lyžařských tratí pro závodníky v lese Ochoza u areálu SKI jsou v severním okolí města udržovány i turistické lyžařské tratě.

Přehled akcí ve Vysočina aréně

Žádný článek k zobrazení.

sport