Drobečková navigace

Hotel > Aktuality > Otevření hotelu 28.5.2021

Otevření hotelu 28.5.2021Vážení hosté,

jsme rádi, že vás můžeme opět přivítat u nás v hotelu, a to od pátku 28.5.2021. Dle vládního nařízení bude od pátku 28.5.2021 možné poskytnout vám z našich služeb ubytování (i pro rekreační účely), stravování v Restauraci pro ubytované, stravování na zahrádce hotelu pro ubytované i veřejnost, masáže a solárium. Wellness (bazén, vířivka, sauny) pro vás otevřeme ihned, jakmile nám to nařízení Vlády ČR dovolí.

Dle nařízení Vlády ČR bude možné poskytovat ubytovací služby všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek:

  • Podstoupili nejdéle 48 hodin před nástupem na ubytování buď PCR nebo antigenní test v odběrovém centru s negativním výsledkem. Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem.
  • Podstoupili kompletní očkování proti onemocnění covid-19 a mají o tom certifikát vystavený Ministerstvem zdravotnictví ČR. Od poslední dávky muselo uplynout alespoň 14 dnů.
  • Prodělali onemocnění covid-19, uplynula jim doba nařízené izolace a od prvního pozitivního PCR nebo POC antigenního testu neuběhlo více než 90 dnů.

Těšíme se na Vás!
Hotel Ski