O hotelu

Hotel SKI se skládá z hlavní budovy hotelu a bungalovů. Jeho celková kapacita vč. přistýlek je 183 lůžek. Naše hosty zajisté potěší také wellness centrum, které se nachází přímo v hlavní budově hotelu.

V prostorách hotelu je kongresový sál s kapacitou až 210 míst. V kongresového sálu nabízíme možnost pořádání firemních akcí, seminářů, kongresů, workshopů a přednášek. Prostory jsou také ideální pro pořádání různých slavnostních hostin jako svatba nebo oslava narozenin, kterou rádi připravíme i pro nejmenší hosty.

Ihned v sousedství hotelu naleznete sportovní areál Vysočina Aréna nebo Harusův kopec, který potěší všechny milovníky sportů. 

Fotogalerie

Nakoukněte do našeho hotelu

hotelovy balkonhotel
img aktuality

Aktuality

Novinky z našeho hotelu

6. 9. 2020 Volnočasové aktivityVážení hosté, jelikož je letní sezóna již u konce, máme pro Vás aktualizaci ohledně volnočasových aktivit v našem hotelu. Z hygienických důvodů je pravidelně každé pondělí naše wellness v provozu až od 15 hod z důvodu sanitárního dne. Zároveň bychom Vás chtěli informovat, že minigolf bude v provozu do 30.9. (včetně). Hotelovou posilovnu jsme museli bohužel uzavřít úplně. K odpočinku můžete využít naše solárium nebo masáže přímo v hotelu. Zjistit více
13. 8. 2020 PIZZA & BURGER víkendPřijďte si k nám do hotelu užít Pizza & Burger víkend, který bude probíhat od pátku 14.8. do neděle 16.8.2020. Těšíme se na Vás!Zjistit více
Zobrazit všechny aktuality

Sportovní vyžití

Milovníkům lyžařského sportu není snad ani třeba představovat Nové Město na Moravě. Toto nejvýznamnější lyžařské středisko Vysočiny má za sebou již více než stoletou tradici lyžování.

Od roku 1934 se zde každoročně pořádá známý závod Zlatá lyže Českomoravské vrchoviny, který se od počátku 80. let téměř pravidelně stává součástí Světového poháru v běhu na lyžích.

Vedle standardních lyžařských tratí pro závodníky v lese Ochoza u areálu SKI jsou v severním okolí města udržovány i turistické lyžařské tratě.

Přehled akcí ve Vysočina aréně

Žádný článek k zobrazení.

sport