Hotel Ski

O nás

Náš hotel nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích a apartmánech, které jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky náročných hostů.

 Jedná se o jedno, dvou a čtyřlůžkové pokoje a apartmány, jejichž interiér spojuje prvky moderní architektury a tradice Vysočiny. Díky tomu se hosté mohou těšit na jedinečnou atmosféru, která připomíná ducha tohoto krásného regionu. Všechny pokoje jsou vybaveny postelemi a matracemi Materasso business class, které zajišťují dokonalý spánek a regeneraci po náročném dni stráveném na horách nebo v práci.

 Kromě toho si hosté mohou na recepci vybrat z několika druhů polštářů, které jim umožní najít ten nejvhodnější pro svůj spánek. Hotel Ski tak dbá na to, aby se jeho hosté cítili co nejlépe a mohli si užívat svůj pobyt naplno.

 Pro ty, kteří cestují se svými domácími mazlíčky, nabízí hotel ubytování ve vybraných pokojích Superior a také bungalovech. Je však třeba si předem pobyt s pejskem rezervovat (alespoň 48 hod předem), aby bylo zajištěno pohodlí pro všechny hosty.

 Rodiny s dětmi do 12-ti let mají možnost objednat přistýlky na pokoj Junior suite. Díky tomu mohou strávit společně dovolenou a vychutnat si veškeré pohodlí, které hotel SKI nabízí.Ať už plánujete rodinnou dovolenou, romantický víkend nebo služební cestu, Hotel SKI je ideálním místem pro váš pobyt na Vysočině.

 

pokoj vám můžeme rezervovat?
Ukázat na mapě