Drobečková navigace

Hotel > Firemní akce, školení a konference > Konference

Konference

Hledáte to pravé místo pro uspořádání firemní akce, konference, eventu, semináře nebo teambuildingu? Už nemusíte. My se o vás a vaše hosty rádi postaráme.

Sály a vybavení

Pro tyto účely máme připraveny eventové prostory. První sál pojme až 150 hostů, druhý kolem 20–60 hostů. Stoly se dají uspořádat dle vašeho přání a potřeb meetingu.

V případě větší akce můžeme oba sály spojit a vytvořit tak prostor, který pojme až 210 hostů. Pro menší firemní školení a konzultace můžeme nabídnout pronájem salónku pro 30 lidí.

V obou sálech je pro vás připraveno potřebné technické vybavení: promítací plátno, projektor, rychlý internet, kvalitní ozvučení a automatické zatemnění. Rádi pro vás a vaše hosty připravíme i chutné občerstvení – raut, oběd, coffee break, případně cokoliv jiného, co si budete přát.

V sálech najdete kvalitní ozvučení a vše, co pro úspěšný event potřebujete:

  • projektor,
  • vysokorychlostní wifi,
  • promítací plátno,
  • automatické zatemnění místnosti.

Program pro hosty

Po akci mohou hosté využít pro relaxaci wellness, saunu, masáže nebo si mohou zasportovat – zahrát tenis či projet cyklostezky. Široká nabídka sportovního vyžití během jakéhokoliv ročního období zaručí, že se nebudou nudit. V okolí naleznou také atraktivní turistická místa jako westernové městečko Šiklův mlýn, strašidelný zámek Draxmour nebo skanzen Veselý kopec.

Konferenci pro vás připravíme na míru dle vašich požadavků. Proto se nám neváhejte ozvat.