Drobečková navigace

Hotel > Služby

Služby

Parkování

Hotel SKI nabízí parkování zdarma na nehlídaném parkovišti přímo u hotelu. Rezervace míst předem není potřeba.

Recepce

Hotelová recepce je otevřena nonstop. V recepci můžete zakoupit doplňkový sortiment jako jsou např. hygienické potřeby nebo malé občerstvení.

Wellness

Hotelové wellness centrum je otevřeno denně od 15 do 20 hod (bazén a vířivka jsou Vám k dispozici 9 - 20:00 hod., v pondělí od 15 hod).
Děti do 12 let rádi uvítáme v našem wellness centru do 18:00 hod.

Strava

Snídaně jsou v hotelu podávány formou bufetu v čase 7:30 - 10:00 hod. Večeře jsou servírovány jako výběr ze tří hlavních jídel od 17:30 do 20:00 hod. Hotelová restaurace je otevřena od 11 - 21:00 hod. Lobby bar je Vám k dispozici denně od 10 - 21:00 hod.

Check-in / Check-out

Check-in je možný od 14:00 hod, v případě pozdního příjezdu prosím kontaktujte recepci předem. Check-out je do 10:00 hodin.

Internet

V celém hotelu vč. pokojů je Vám k dispozici zdarma wi-fi připojení. Hosté ubytovaní v bungalovech mohou využít wi-fi připojení v lobby hotelu.

Sportovní zázemí

V areálu hotelu máme výborné sportovní zázemí, můžete si zajít např. na tenis (vybavení Vám zapůjčíme za poplatek na recepci). V okolí hotelu jsou upravené běžecké a cyklistické tratě v délce 15 km, které lze využít rovněž k jízdě na kolečkových bruslích a lyžích.