Drobečková navigace

Hotel > Sport a Wellness

Wellness 

Odpočiňte si v našem wellness prostoru, který vybízí k relaxaci a načerpání nové energie.  Můžete si zde vybrat vlastní způsob relaxace, ať už je Vám příjemné plavání, saunování nebo masáže.

Bazén a vířivka

 • bazén s protiproudem, chrlič, masážní tryska, whirlpool, Kneippova léčba
 • otevřeno 9:00 - 20:00 hod (pondělky - sanitární den, v provozu od 15:00 hod)
 • děti do 12 let rádi uvítáme v našem wellness centru do 18:00 hod
 • fotografie

U bazénu se Vám naskytne uklidňující pohled do novoměstských lesů a letní terasu s lehátky, která je velmi oblíbeným místem pro relaxaci a odpočinek. Náš bazén s protiproudem, masážními tryskami, vířivkou a Kneippova lázeň nabízí ideální prostor pro kondiční trénink i relaxaci.

Saunový svět - pouze po předchozí rezervaci na recepci

 • finská sauna, parní sauna, tepidárium, solárium
 • otevřeno 15:00 - 22:00 hod 
 • děti do 12 let rádi uvítáme v našem wellness centru do 18:00 hod
 • fotografie

Zbavte se nečistot a škodlivin z hloubi Vašeho těla. Finská a parní sauna Vám poskytne prohřátí organismu, zatímco v tepidáriu se příjemně zrelaxujete.

Masáže

Masáže je třeba rezervovat alespoň 24 hod předem na recepci (recepce@hotelski.cz nebo 724 556 818). Víkendové masáže prosím rezervujte nejpozději do pátku do 14 hod.

Masáže jsou úžasným prostředkem, jak ulevit unavenému organismu, zmírnit stres a chronickým bolestem. Díky nim pomůžete svému tělu zlepšit imunitní systém, spánkové návyky a obecně zvýšit celkovou kvalitu života.

Klasická masáž

750,- Kč (25 minut) - masáž zad a šíje
990,- Kč (55 minut) - masáž celého těla

Havajská masáž

Terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik využívajících nejen prstů a dlaní ale i předloktí. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje svalovou bolest a napětí a v neposlední řadě pomáhá při detoxikaci.

750,- Kč (25 minut)
990,- Kč (55 minut)

Medová masáž (pouze záda)

Tato masážní technika se provádí na zádech, protože se jedná o rozsáhlou plochu, kde je soustředěno velké množství reflexních zón, díky kterým se z těla odvede nejvíce škodlivin. Pomáhá při detoxikaci organismu, zbavuje se škodlivých toxinů, čistí zanesené póry.

750,- Kč (25 minut)

Masáž obličeje

Masáží se uvolňuje proudění mízy a harmonizuje se lymfatický a cévní systém obličeje. Podporuje zpevnění podkoží, lifting obličeje a pružnost svalů.

750,- Kč (25 minut)

Lymfatická masáž

Manuální lymfodrenáž podporuje odstranění celulitidy, díky zlepšení proudění mízy přispívá k odvádění nečistot z krve, odplaví odpadní látky, případně zmírní otoky. Působí i proti únavě, posiluje imunitu a zlepšuje pokožku.

1 190,- Kč (55 minut)

890,-Kč (25 minut)

Baňkování

Ošetření baňkami se provádí tak, že se plamínkem nahřeje vnitřek skleněné baňky, v ní se vytvoří podtlak a baňka se přisaje na kůži. Díky tomu se tkáň velmi intenzivně prokrví, což klasická masáž nezvládne. Po aplikaci je možné, že na těle zůstanou v místech, kde byly baňky přiloženy „modřiny“ – ty však nejsou nebezpečné a během několika dní se samy ztratí. Baňkování odstraňuje blokády a ztuhlé svaly, detoxikuje organismus, příznivě působí na lymfatický systém, přináší úlevu při astmatu, zánětech průdušek, kašli, působí proti otokům a bolestem nohou.

Baňkování není vhodné, pokud trpíte trombózami, křečovými žilami, gangrénami, záněty žil, nádorovým onemocněním, poškozením kůže či máte potíže s játry a srdcem.

750,- Kč (25 minut)

Kontraindikace masáží - kontraindikací rozumíme stav kdy nelze provádět masáž vůbec

 • horečnatá nebo akutně zánětlivá onemocnění
 • stavy vyžadující klid na lůžku
 • celkové tělesné vyčerpání
 • bezprostředně po jídle
 • závažnější krvácivě stavy (hemofilie, leukémie apod.)
 • onemocnění dutiny břišní spojené se záněty nebo krvácením

 

Solárium

Během Vašeho pobytu můžete využít i naše solárium MegaSun 4500.

Ceník:

1 žeton*                                      50,-
* 1 žeton = 4 min  


Tenisové kurty

Pro aktivní vyžití v průběhu Vašeho pobytu můžete využít naše 2 venkovní tenisové kurty.